Značka: LG

Kategória produktov značky LG zahŕňa širokú škálu spotrebičov vrátane televízorov, monitorov, notebookov, smartfónov, domácich spotrebičov, klimatizácií, práčok a ďalších.

V oblasti televízorov patrí značka LG medzi popredných výrobcov a ponúka širokú škálu modelov s rôznymi veľkosťami, rozlíšeniami, technológiami a funkciami. Patria sem napríklad ultra tenké OLED televízory, ktoré ponúkajú skvelú obrazovú kvalitu a vysoký dynamický rozsah, ako aj LED televízory s HDR podporou.

V oblasti monitorov značka LG ponúka množstvo modelov zameraných na rôzne účely, vrátane herných monitorov s vysokým obnovovacím frekvenciami a nízkou odozvou, profesionálnych monitorov pre grafické a návrhárske práce a ultrawide monitorov pre multitasking.

V oblasti notebookov značka LG ponúka širokú škálu modelov, od ultraľahkých ultrabookov po herné notebooky. Niektoré z nich majú dotykové obrazovky a možnosť premeny na tablet.

V oblasti smartfónov značka LG ponúka rôzne modely s rôznymi funkciami a cenami. Niektoré z najnovších modelov sú vybavené duálnou zadnou kamerou a FullVision displejom s pomerom strán 18:9.

Okrem toho značka LG ponúka aj rôzne domáce spotrebiče, ako sú chladničky, práčky, umývačky riadu, vysávače a ďalšie, ako aj klimatizácie pre domácnosti a komerčné účely.

Podľa typu: Televízory | Chladničky | Práčky

1 2 3 12 13
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping