Kategórie

Drogéria

Nakupujte drogériu rýchlo a jednoducho. Najväčší výber kvalitnej a lacnej drogérie z desiatok overených internetových obchodov. Čistiace prostriedky, pracie prostriedky a mnoho ďalších produktov.

Slnečná kozmetika

Široký výber opaľovacích krémov a slnečnej kozmetiky pre všetky typy pokožky. Ochráňte sa efektívne pred slnečným žiarením pri opaľovaní, kúpaní alebo počas športovania.

Zdravá výživa

Nevyhnutnou súčasťou zdravého životného štýlu je zdravá výživa, ktorá sa zameriava na vysokú nutričnú kvalitu. Zdravá strava udržiava telo v lepšej kondícií a je palivom pre svaly a mozog.

Lekáreň

Najväčší výber voľnopredajných liekov z internetových lekární, ktoré sú určené pre vaše zdravie a krásu. V ponuke nájdete aj liečivá, doplnky výživy, zdravotnícke potreby a ďalšie produkty.

Tašky a kabelky

Kabelka je nevyhnutnou súčasťou každej ženy. Či už to bude elegantná kabelka do práce, listová kabelka na ples, alebo hravá kabelka pre každú príležitosť, v našom katalógu si určite vyberiete.

Osobné váhy

Osobná váha slúži hlavne na meranie telesnej hmotnosti, ale vie zmerať aj telesný tuk a množstvo svalovej hmoty. Váha je vhodným doplnkom pre monitorovanie telesných údajov.

Úprava vzduchu

Ak potrebujete v domácnosti upraviť vzduch, čistička bude určite vašim ideálnym spoločníkom a pomocníkom. Čističky sú vhodné aj pre alergikov a dokážu efektívne merať kvalitu vzduchu.

Starostlivosť o zuby

Najlepšou prevenciou proti zubnému kazu je pravidelná starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Vyberte si z množstva zubných kefiek, zubných pást, ústnych vôd a mnoho ďalších výrobkov.

Šperky

Vyberte si z originálnych šperkov od svetových značiek. Veľký výber strieborných a zlatých šperkov, vhodných pre každú ženu. V katalógu nájdete náušnice, náramky aj zásnubné prstene.

Epilácia a holenie

Doprajte si odstraňovanie chĺpkov bezbolestne pomocou špeciálnych pomôcok na epiláciu a holenie. Vyberte si z množstva holiacich strojčekov, pien a gélov na holenie pre mužov aj ženy.

Prírodná kozmetika

Očistite svoje telo a dajte šancu prírode vďaka prírodnej kozmetike. Doprajte svojej pleti starostlivosť akú si zaslúži. V ponuke nájdete bio oleje, kúry, krémy na tvár, bio mydlá a mnoho iných produktov.

Dekoratívna kozmetika

Zažiarte vďaka dekoratívnej kozmetike a zvýraznite váš prirodzený pôvab pri každej príležitosti. V katalógu nájdete rúže, tiene na oči, maskary, ceruzky, make-upy a mnoho ďalšej kozmetiky.

Starostlivosť o vlasy

Objavte tie najlepšie prípravky na vlasy a doprajte svojim vlasom starostlivosť počas každého dňa. Vyberte si z množstva šampónov, kondicionérov a ďalších vlasových produktov.

Telová kozmetika

Vychutnajte si kvalitnú telovú kozmetiku, ktorá je vhodná pre suchú, citlivú a dehydratovanú pokožku. Telová kozmetika je základom správnej starostlivosti o telo a pokožku.

Starostlivosť o pleť

Dôkladné každodenné čistenie a správna starostlivosť vám pomôže zachovať si zdravú pleť po dlhé roky. Doprajte si denné aj nočné krémy, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti.

Parfumy

Objavte originálne vône dámskych a pánskych parfumov od svetových značiek, ktoré sú nenahraditeľným doplnkom pre každú príležitosť a sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

Overené obchody

Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping