Mobil Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB Dual SIM, Zelený – SK distribúcia

od 299.00 

In Stock

ⓘ Aktuálnu cenu a dostupnosť produktu sa nepodarilo stiahnuť

Prejsť do obchodu >>>

Katalógové číslo: d032b7f1d653 Kategórie: Mobilné telefóny Značka: Xiaomi
Parametre a popis produktu

Parametre a popis produktu

Xiaomi Redmi Note 12 5G
Xiaomi Redmi Note 12 5G je jedným z najnovších smartfónov od spoločnosti Xiaomi. Jeho výkon, rýchlosť ale aj dizajn sadne aj tým najnáročnejším používateľom. Jeho elegantným a moderným dizajnom si zaručene získate pozornosť všade, kam sa s ním dostanete. Tento telefón je vybavený výkonným procesorom, ktorý zabezpečuje rýchle a plynulé fungovanie a spolu s operačným systémom Android, vám umožní prístup k obrovskému množstvu aplikácií a funkcií, ktoré vám uľahčia každodenný život.

Displej
Jedným z najvýraznejších prvkov tohto zariadenia je jeho obrovský 6,5“ AMOLED displej s vynikajúcou obnovovacou frekvenciou 120 Hz a rozlíšením 1080 x 2400 px. Displej má vysoký kontrastný pomer, ktorý zabezpečuje ostré a jasné detaily. Redmi Note 12 5G sa môže pochváliť aj Always-on displejom, čo znamená, že dvojitým kliknutím na uzamknutú obrazovku môžete získať rýchly prehľad o svojich dôležitých upozorneniach. Okrem toho je displej vybavený funkciou ochrany očí, ktorá znižuje množstva modrého svetla, ktoré môže mať negatívny vplyv na zdravie očí.

Výkonný procesor s podporou 5G
Hladký chod, vyššia rýchlosť, lepší herný zážitok a krištáľovo čistý zvuk, o to sa postará nový 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1, ktorý spolu s operačným systémom Android 12 a grafickým procesorom Adreno 619, zvyšuje výkon vášho telefónu vo všetkých smeroch.
Novinka Xiaomi Redmi Note 12 5G ponúka hyperrýchle pripojenie 5G, bez čakania. Mobilná sieť 5G je sieť novej generácie, ktorá vám garantuje plynulé prehrávanie obsahu, zdieľanie či nahrávanie súborov, plynulé pozeranie videí či hranie hier. Už žiadne rozmazávanie či trhanie obrazu. Výdrž počas celého dňa zaručí batéria s kapacitou 5000 mAh s podporou 33W rýchlonabíjania, ktoré zabezpečí stabilný a úsporný proces nabíjania.. Na uloženie dát má Xiaomi Redmi Note 12 5G k dispozícii 128GB internú pamäť a 6 GB RAM.

Zachyťte skvelé zážitky vždy a všade
Xiaomi Redmi Note 12 5G obsahuje celý systém objektívov pre rôzne príležitosti. Na zadnej strane je vybavený trojicou snímačov, ktoré zachytia všetky vaše výnimočné a neopakovateľné zážitky vo vysokej kvalite. Hlavný širokouhlý 48 Mpx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu premení vaše každodenné spontánne momenty na dych berúce.
Pokiaľ ste ten typ človeka, ktorý má rád detaily, určite vás poteší 2 Mpx macro objektív, ktorý vám dovolí zamerať sa a zachytiť objekty v tom najjemnejšom farebnom prechode. Trojicu zadných fotoaparátov uzatvára 8 Mpx fotoaparát, ktorý má hĺbkový snímač. Jednoduchým dotykom ľahko rozostríte pozadie za predmetom, čím dostanete skutočne kvalitné snímky. O očarujúcu selfie s bokeh efektom sa postará predný 13 Mpx fotoaparát,. Dokonale zvýrazní detaily foteného objektu a pozadie nadobudne jemný rozmazaný efekt.

...
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping