Mobil Samsung Galaxy A54 5G 8GB/256GB A546 Dual SIM Graphite Čierny

od 379.90 

In Stock

ⓘ Aktuálnu cenu a dostupnosť produktu sa nepodarilo stiahnuť

Prejsť do obchodu >>>

Katalógové číslo: 5fd7ac7f568d Kategórie: Mobilné telefóny Značka: Samsung
Parametre a popis produktu

Parametre a popis produktu

Zariadenie bolo odskúšané
Balenie prešlo kontrolou a obsahuje kompletné, neporušené príslušenstvo

Nie je možné uplatniť odpočet DPH – osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Čo znamená, ak je telefón Vykúpený – Nový?

Znamená to, že telefón:

je úplne nový a nikdy nebol použitý
sa nachádza v originálnom otvorenom balení s kompletným príslušenstvom
má na displeji nalepené originál výrobné fólie
sa nachádza v bezchybnom technickom stave
nemá žiadne známky použitia
je v 24 mesačnej záruke

 
 

Samsung Galaxy A54
Samsung Galaxy A54 je viac ako len ďalší telefón. Je to nástroj, ktorý vám umožní byť produktívny a neustále prepojený so svetom. S jeho výkonom môžete rýchlo a jednoducho prehľadávať internet, komunikovať s priateľmi, rodinou alebo aj pracovať. Ide o špičkový telefón, ktorý výbavou nadchne aj náročnejších užívateľov. Ponúka podporu 5G, skvelé fotoaparáty, nádherný displej, 8-jadrový procesor či operačný systém Android 13. Na trh bol uvedení vo farebných prevedeniach, vďaka ktorým budete zaručene vyčnievať z davu.

Výkon
Výkon Samsung Galaxy A54 zabezpečuje osemjadrový procesor Exynos 1380. Tento procesor patrí medzi najvýkonnejšie v strednej triede a dokáže s ľahkosťou zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy. K tomu mu pomáha aj 6 GB alebo 8GB RAM a interná pamäť s kapacitou 128 GB alebo 256 GB. Interná pamäť vám bohate postačí ku ukladaniu všetkých aplikácii a súborov bez obáv o nedostatok miesta. Tento telefón je ideálny pre hranie hier, prezeranie videí a používanie náročnejších aplikácií, ktoré vyžadujú rýchly procesor a dostatočnú pamäť. Ak ste náročnejší používateľ, ktorý často pracuje s viacerými aplikáciami naraz, Samsung Galaxy A54, bude pre vás ten pravý.

Displej
Telefón, sa môže pochváliť jedným z najlepších displejov na trhu. Svojim ohromujúcim zobrazením vám ponúka úplne novú úroveň vizuálneho zážitku. Jeho veľký 6,4-palcový displej ponúka rozlíšenie Full HD+ (2340 x 1080), čím vám umožňuje sledovať vaše obľúbené filmy a seriály v pôsobivom detailnom zobrazení. Displej Samsung Galaxy A54 využíva technológiu Super AMOLED, ktorá vám prináša vysokokvalitné farby a kontrastné zobrazenie. Vďaka tejto technológii sú farby na displeji jasné a výrazné, čím vám umožňuje zažiť vizuálny zážitok s pôsobivými detailmi a zreteľným zobrazením.

Fotoaparát
Ak sa pozrieme na technické parametre, Samsung Galaxy A54 disponuje 50-megapixelovým hlavným snímačom s optickou stabilizáciou obrazu, ktorý dokáže zachytiť veľké množstvo detailov. Za ním nasledujú ultraširokouhlý snímač s rozlíšením 12 megapixelov a makro snímač pre detailistov s rozlíšením 5 megapixelov. Tieto snímače dokážu spoločne zachytiť nádherné fotografie s vysokým rozlíšením a krásnymi farbami. Fotografovanie v noci alebo za slabého svetla nie je žiadnym problémom. Fotoaparát má automatický nočný režim, ktorý umožňuje zachytiť obraz aj v tých najhorších svetelných podmienkach. Vďaka programu Nightography a pokročilým režimom snímača obrazu môžete zhotoviť ostré snímky automatickým prepnutím do pokročilého režimu, čím sa vaše zábery posunú na vyššiu úroveň. Profesionálne snímače sú doplnené technológiami VDIS (digitálna stabilizácia obrazu videa) a OIS (optická stabilizácia obrazu), ktoré sú inovatívnym riešením pre stabilné a plynulé zábery, na ktoré budete spomínať ešte dlhé roky po ich vytvorení.
Uprostred hornej časti telefónu je umiestnený predný fotoaparát s rozlíšením 32 Mpx, ktorý nájde využitie nie len pri selfie, ale aj pri videohovoroch.

5G
Pripojte sa k novej generácii konektivity a odomknite svet možností s technológiou 5G. Mobilná sieť 5G je sieť novej generácie, ktorá vám garantuje plynulé prehrávanie obsahu, zdieľanie či nahrávanie súborov, plynulé pozeranie videí či hranie hier. Už žiadne rozmazávanie či trhanie obrazu.

Batéria, ktorá vás nesklame
Nielen počas rušného pracovného dňa oceníte výkonnú batériu s kapacitou 5 000 mAh. Tá je pripravená zvládnuť vaše každodenné výzvy s možnosťou super rýchleho 25 W nabíjania. S dvojdňovou výdržou vás tak bude sprevádzať pri práci, oddychu, hraní hier či sledovaní videí.

Prepojte svoj svet s Galaxy
Spoločnosť Samsung navrhuje svoje produkty tak, aby spolu vždy dokázali komunikovať. Takže je v podstate jedno, či si kúpite práčku, chladničku, televízor, hodinky alebo slúchadlá z rodiny Samsung Galaxy, pomocou svojho telefónu a šikovnej aplikácie SmartThings ich budete môcť ľahko a efektívne ovládať. Ušetríte si tak nielen čas, ale i energiu na vypínanie či zapínanie spotrebičov a vytvoríte si tak skutočnú SMART domácnosť budúcnosti.

...
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping