Mobil Samsung Galaxy A34 5G 6GB/128GB A346 Dual SIM Awesome Silver Strieborný Akcia BAE

od 284.90 

In Stock

ⓘ Aktuálnu cenu a dostupnosť produktu sa nepodarilo stiahnuť

Prejsť do obchodu >>>

Katalógové číslo: 4d293474d735 Kategórie: Značka:
Parametre a popis produktu

Parametre a popis produktu

Samsung Galaxy A34
Vitajte v novom svete technológií s telefónom Samsung Galaxy A34! Tento úžasný telefón predstavuje perfektnú rovnováhu medzi štýlovým dizajnom, výkonom a úžasnými funkciami. S novým Samsung Galaxy A34 budete mať naozaj všetko, čo potrebujete pre vaše každodenné používanie.

Výkon aký chcete a potrebujete
S výkonným procesorom Mediatek Dimensity 1080, 128GB alebo 256GB pamäťou si môžete užívať všetky obľúbené aktivity v telefóne bez akýchkoľvek obmedzení. Doprajte si svoje obľúbené náročné hry a aplikácie so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Dokonca aj s viacerými otvorenými oknami a programami si môžete byť istí, že Samsung Galaxy A34 bude pracovať hladko. Ak by ste na toto všetko potrebovali viac miesta, môžete pamäť rozšíriť pomocou microSD karty až do 1 TB. Samsung Galaxy A34 tiež ponúka vysokokapacitnú batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám umožní používať váš telefón po celý deň bez nutnosti nabíjania. Navyše s rýchlym nabíjaním batérie môžete získať až 50% nabitie za menej ako 30 minút.

Displej, na ktorý sa jednoducho baví pozerať
Ak hľadáte telefón, ktorý vám vďaka displeju prinesie dokonalé zobrazenie vašich obľúbených filmov, hier a iných multimediálnych aplikácií, práve ste ho našli. Samsung Galaxy A34 spája minimalistické línie, nádych elegancie a vyvoláva pocit harmónie vždy, keď ho držíte v ruke. Vďaka svojmu štíhlemu profilu ho navyše ľahko strčíte do vrecka alebo kabelky. S rozlíšením 1080 x 2340 pixelov a uhlopriečkou 6,6 palca sa môžete tešiť na skutočne ohromujúce zobrazenie obrazu. Tento displej ponúka vysoký pomer strán 19.5:9, čo znamená, že získate oveľa väčší priestor pre svoje obľúbené aplikácie a hry. Okrem toho má tento displej značne tenké okraje, ktoré umožňujú, aby bol obraz čo najväčší.

Fotoaparátát ako pre profíka
Zažite fotografický zážitok ako nikdy predtým s fotoaparátom Samsung Galaxy A34. Tento úžasný fotoaparát sa môže pochváliť najmodernejšími technologickými vylepšeniami, ktoré vám umožnia zachytiť každý moment v dokonalosti. S trojitým zadným fotoaparátom, ktorý zahŕňa 48 MP hlavný snímač, 8 MP ultraširokouhlú kameru a 5 MP macro kameru, vám Samsung Galaxy A34 umožní zachytiť obraz vo vysokom rozlíšení a vychutnať si detaily, ktoré vám prinášajú perfektnú kvalitu obrazu. S ultraširokouhlou kamerou budete mať možnosť zachytiť širší záber a s hĺbkovou kamerou získate zas dokonalú bokeh hĺbku pozadia. Či už ste vášnivý fotograf alebo amatér, Samsung Galaxy A34 vám ponúka všetko, čo potrebujete na zachytenie a zdieľanie svojich najlepších momentov.

Prepojte svoj svet s Galaxy
Spoločnosť Samsung navrhuje svoje produkty tak, aby spolu vždy dokázali komunikovať. Takže je v podstate jedno, či si kúpite práčku, chladničku, televízor, hodinky alebo slúchadlá z rodiny Samsung Galaxy, pomocou svojho telefónu a šikovnej aplikácie SmartThings ich budete môcť ľahko a efektívne ovládať. Ušetríte si tak nielen čas, ale i energiu na vypínanie či zapínanie spotrebičov a vytvoríte si tak skutočnú SMART domácnosť budúcnosti.

...
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping