Mobil Motorola Moto G23 8GB/128GB DualSIM, Čierna

od 194.90 

In Stock

ⓘ Aktuálnu cenu a dostupnosť produktu sa nepodarilo stiahnuť

Prejsť do obchodu >>>

Katalógové číslo: a651e8c8184a Kategórie: Značka:
Parametre a popis produktu

Parametre a popis produktu

Motorola Moto G23
Motorola Moto G23 je navrhnutý, aby potešil. Ide o štýlový telefón za prijateľnú cenu. Vyznačuje sa tenkým, vyladeným a bezpochyby moderným dizajnom.

Displej
Prvotriedny vizuálny zážitok pri sledovaní filmov a videí zabezpečí 6,5“ IPS LCD displej s rozlíšením 720 x 1600px. Motorola Moto G23 disponuje peknými živými farbami, dokonalou čiernou a skvelými pozorovacími uhlami. Snímač odtlačkov prstov, ktorý zabezpečí spoľahlivú ochranu dát a zároveň rýchly a jednoduchý prístup bez nutnosti zadávať heslo sa nachádza na bočnej strane smartfónu.

Fotoaparát
Vďaka pokročilým a kreatívnym fotografickým funkciám sa vaše bežné snímky môžu zmeniť na príťažlivé momentky. Motorola Moto G23 má na zadnej strane trojicu fotoaparátov. Hlavný 50Mpx fotoaparát rýchlo zaostruje, takže môžete rýchlo zhotovovať pôsobivé fotografie. Druhý objektív je ultraširokouhlý objektív s pozorovacím uhlom až 125°, vďaka čomu sa do vášho záberu zmestí 4-krát viac. Trojicu snímačov uzatvára macro objektív s 5 násobným priblížením. So 16 MP predným fotoaparátom si môžete robiť úplne jednoducho autoportréty a hneď ich aj zverejňovať na sociálnych sieťach. Zachyťte svoju charizmu z ľubovoľného uhla.

TurboPower
Moto g23 ponúka dvojnásobne rýchlejšie nabíjanie pomocou technológie TurboPower 30 W. Svoj smartfón nabijete na hodiny za pár minút. Už sa nemusíte obmedzovať v počúvaní hudby či pozeraní videí. Batéria s obrovskou kapacitou a rýchlo nabíjaním vám to dovolí.

...
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping