O nás

Ponorte sa do sveta nakupovania a vychutnajte si tisícky produktov z desiatok overených slovenských internetových obchodov na jednom mieste.

Produktový katalóg Bedy.sk vznikol v roku 2020 a združuje viac ako 100 tisíc produktov z niekoľkých desiatok overených e-shopov, ktoré sú rozdelené do prehľadných kategórií a môžete v nich vyhľadávať podľa rôznych vlastností. Produkty v katalógu môžete triediť napríklad podľa farieb, veľkosti, typu, ceny a značky.

Bedy.sk sa pravidelne aktualizuje a je podporovaný priamo našimi návštevníkmi. Ak nakúpite prostredníctvom našich odkazov, môžeme získať províziu pomocou affiliate spolupráce s overenými obchodmi, ktorých produkty nájdete na tejto stránke. Našim cieľom je ušetriť váš čas a eleminovať stres z nakupovania.

Ceny produktov sa aktualizujú každých 24 hodín. Niekedy sa tak môže stať, že na koncovom e-shope nájdete inú cenu ako uvádzame v katalógu.

Všetky produkty a ich fotografie, popisy a ceny sťahujeme priamo z internetových obchodov, ktoré tieto produkty ponúkajú. V takomto prípade negarantujeme správnosť údajov, ktoré sú uvedené na našich stránkach. Všetky informácie o produkte si treba vždy preveriť na koncovom e-shope, ktorý má tovar vo svojej ponuke.

Close
Close
Menu
Domov
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping