Kontakt

Tento katalóg je podporovaný priamo našimi návštevníkmi. Ak nakúpite prostredníctvom našich odkazov, môžeme získať províziu pomocou affiliate spolupráce s overenými obchodmi, ktorých produkty nájdete na tejto stránke. Našim cieľom je ušetriť váš čas a eliminovať stres z nakupovania. Pre viac informácií kliknite sem.

Produktový katalóg Bedy.sk vznikol v roku 2020 a združuje viac ako milión produktov z niekoľkých stoviek overených e-shopov, ktoré sú rozdelené do prehľadných kategórií a môžete v nich vyhľadávať podľa rôznych vlastností. Produkty v katalógu môžete triediť napríklad podľa farieb, veľkosti, typu, ceny a značky.

Bedy.sk sa pravidelne aktualizuje a je podporovaný priamo našimi návštevníkmi. Ak nakúpite prostredníctvom našich odkazov, môžeme získať províziu pomocou affiliate spolupráce s overenými obchodmi, ktorých produkty nájdete na tejto stránke. Našim cieľom je ušetriť váš čas a eleminovať stres z nakupovania.

Ceny produktov a ich dostupnosť sa aktualizujú v pravidelných intervaloch. Niekedy sa tak môže stať, že na koncovom e-shope nájdete inú cenu ako uvádzame v katalógu, alebo produkt už môže byť vypredaný.

Všetky produkty a ich fotografie, popisy a ceny sťahujeme priamo z internetových obchodov, ktoré tieto produkty ponúkajú. V takomto prípade nemôžeme garantovať za správnosť údajov, ktoré sú uvedené na našich stránkach. Všetky informácie o produkte si treba vždy preveriť na koncovom e-shope, ktorý má tovar vo svojej ponuke.

Kontaktné informácie

Digital zone s.r.o.
SNP 524/2
90301 Senec

IČO: 53599276
DIČ: 2121427913
IČ DPH: SK2121427913

Spoločnosť  Digital zone s.r.o. je platcom DPH.

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 150620/B

E-mail: info@bedygroup.com

Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping