Tento katalóg je podporovaný priamo našimi návštevníkmi. Ak nakúpite prostredníctvom našich odkazov, môžeme získať províziu pomocou affiliate spolupráce s overenými obchodmi, ktorých produkty nájdete na tejto stránke. Našim cieľom je ušetriť váš čas a eliminovať stres z nakupovania. Pre viac informácií kliknite sem.

Kategórie

Bytový textil

Vytvorte z vášho domova útulné miesto vďaka širokému výberu bytového textilu. Vyberte si z poťahov, závesov, kobercov, vankúšov a mnoho ďalších produktov a dotvorte svoj interiér podľa predstáv.

Chladničky

Jednou z najdôležitejších súčastí kuchyne je chladnička. Vyberte si z množstva druhov, ktoré sú rozdelené do prehľadných kategórií a doprajte vášmu jedlu vhodné skladovanie.

Digestory

Eliminujte pach z varenia pomocou kuchynského digestora, ktorý dokáže tiež pohlcovať nadmernú vlhkosť a pary. Digestory sú nevyhnutným a potrebným pomocníkom v každej domácnosti.

Kávovary

Ranná vôňa kávy je na nezaplatenie. Vychutnajte si tento pocit každý deň a vyberte si z veľkého množstva kávovarov. V katalógu nájdete pákové, kapsulové aj automatické kávovary.

Kuchyňa a jedáleň

U nás nájdete všetko čo potrebuje vaša kuchyňa a jedáleň. Vyberte si z veľkého množstva kuchynského náčinia, hrnčekov, mlynčekov, panvíc, nožov, tanierov a iného príslušenstva.

Kuchynské spotrebiče

Moderné kuchynské spotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou každej gazdinky. V katalógu nájdete všetko od kuchynských robotov a mixérov, až po kuchynské váhy a príslušenstvo.

Mikrovlnné rúry

Praktický pomocník, ktorý poslúži na rýchlu prípravu jedál nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Mikrovlnné rúry sú obľúbeným spotrebičom, v ktorom si zohrejete jedlo rýchlo a jednoducho.

Mrazničky

Vaše jedlo zostane vďaka mrazničke čerstvé dlhé mesiace a budete ho mať k dispozícií kedykoľvek. Vyberte si zo širokej ponuky mrazničiek podľa rôznych parametrov, veľkostí a typu.

Práčky

Vďaka moderným technológiám si vie život bez automatickej práčky dnes predstaviť len málokto. Vyberte si z množstva moderných práčok podľa rôznych vlastností a funkcií.

SmartHome

Ovládajte svoju domácnosť vďaka zariadeniam SmartHome pomocou mobilného telefónu alebo tabletu. Medzi inteligentné zariadenia patria napríklad kamery, vypínače a ďalšie príslušenstvo.

Sporáky

Príprava chutného jedla je jednoduchšia s kvalitným sporákom, ktorý mnohí považujú za srdce kuchyne. Či už preferujete plynový alebo elektrický sporák, u nás si určite vyberiete.

Sušičky bielizne

Šetrite svoj čas vďaka sušičke bielizne, ktorá vám zaručí rýchle usušenie a dokonca bielizeň efektívne zbaví alergénov. Doprajte si voľnú chvíľu vďaka tomuto nenahraditeľnému pomocníkovi.

Umývačky riadu

Umývanie riadu nebolo ešte nikdy príjemnejšie. Za všetko môžeme vďačiť umývačke riadu, ktorá šetrí váš čas, aj peniaze. Vyberte si z množstva umývačiek riadu podľa veľkosti a funkcií.

Varné dosky

Vytvorte si ideálne miesto na varenie a pečenie. Varné dosky sú vhodné pre kombináciu so vstavanými rúrami, ktoré viete umiestniť kamkoľvek v rámci kuchynskej linky.

Vysávače

Čistá domácnosť je základom spokojného života a bývania. Vyberte si z našej ponuky vhodný vysávač, ktorý dokáže vyčistiť všetky typy podláh od nečistôt a alergénov.

Žehličky

Nájdite si ideálnu žehličku, s ktorou bude každé žehlenie zábava. V katalógu nájdete množstvo cestovných žehličiek, naparovacích žehličiek ale aj parných generátorov a žehliacich dosiek.

Overené obchody

Close
Close
Menu
Domov
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping