Ako nakupovať

Ako nájsť produkt

Produkt môžete nájsť viacerými spôsobmi. Pokiaľ poznáte názov, alebo typ produktu, stačí ak ho napíšete do vyhľadávania. Pokiaľ je produkt zaradený v našom katalógu, zobrazí sa vo výsledkoch vyhľadávania.

Pokiaľ názov nepoznáte, môžete prehľadať dostupné kategórie a ich podkategórie na našom webe. Tu môžete produkty filtrovať napríklad podľa ceny, farby, typu a rôznych iných vlastností.

Koľko stojí doprava

Cenu dopravy si určite každý internetový obchod zvlášť. Bedy.sk je katalóg, ktorý združuje stovky tisíc produktov z overených internetových obchodov. Po kliknutí na produkt sa dostanete na koncový e-shop, kde okrem informácií o konkrétnom produkte môžete nájsť aj informácie o spôsobe doručenia a cene dopravy.

Prečo sa v obchode zobrazuje iná cena

Všetky produkty a ich informácie vrátane ceny sťahujeme pravidelne zo stoviek internetových obchodov, ktoré tieto produkty ponúkajú. Ceny produktov sa síce aktualizujú v pravidelných intervaloch, ale niekedy sa môže stať, že na koncovom e-shope nájdete rozdielnu cenu. Obchod mohol dať svoj produkt do zľavy, alebo ju naopak zrušiť a naše algoritmy túto zmenu ešte nemuseli zaregistrovať.

Prečo sa produkt nenašiel

Táto situácia sa môže stať kedykoľvek. Katalóg neobsahuje produkty zo všetkých internetových obchodov. Nové produkty zaraďujeme denne, ale mať v katalógu úplne každý produkt je nemožné. Aj napriek tomu sa snažíme, aby sme vždy mali zaradených čo najviac produktov.

Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping