Ako nakupovať

Ako nájsť produkt

Produkt môžete nájsť viacerými spôsobmi. Pokiaľ poznáte názov, alebo typ produktu, stačí ak ho napíšete do vyhľadávania. Pokiaľ je produkt zaradený v našom katalógu, zobrazí sa vo výsledkoch vyhľadávania.

Pokiaľ názov nepoznáte, môžete prehľadať dostupné kategórie a ich podkategórie na našom webe. Tu môžete produkty filtrovať napríklad podľa ceny, farby, typu a rôznych iných vlastností.

Koľko stojí doprava

Cenu dopravy si určite každý internetový obchod zvlášť. Bedy.sk je katalóg, ktorý združuje stovky tisíc produktov z overených internetových obchodov. Po kliknutí na produkt sa dostanete na koncový e-shop, kde okrem informácií o konkrétnom produkte môžete nájsť aj informácie o spôsobe doručenia a cene dopravy.

Prečo sa v obchode zobrazuje iná cena

Všetky produkty a ich informácie vrátane ceny sťahujeme pravidelne zo stoviek internetových obchodov, ktoré tieto produkty ponúkajú. Ceny produktov sa síce aktualizujú v pravidelných intervaloch, ale niekedy sa môže stať, že na koncovom e-shope nájdete rozdielnu cenu. Obchod mohol dať svoj produkt do zľavy, alebo ju naopak zrušiť a naše algoritmy túto zmenu ešte nemuseli zaregistrovať.

Prečo sa produkt nenašiel

Táto situácia sa môže stať kedykoľvek. Katalóg neobsahuje produkty zo všetkých internetových obchodov. Nové produkty zaraďujeme denne, ale mať v katalógu úplne každý produkt je nemožné. Aj napriek tomu sa snažíme, aby sme vždy mali zaradených čo najviac produktov.

Close
Close
Menu
Domov
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping